10 способів прискорити роботу сайту на WordPress

Головна сторінка > 10 способів прискорити роботу сайту на WordPress

Ніхто не любить повільні сайти. Просто подумайте про те, скільки разів ви переглядали сайт, який занадто довго завантажувався … ми припускаємо, що нуль. Давайте подивимося на деякі статистичні дані, які свідчать про це.

40 відсотків користувачів виходять з сайту, який завантажується більше трьох секунд. Статистичні дані ще більш страшні для сайтів електронної комерції: 80% покупців, які не задоволені швидкістю або продуктивністю сайту, з меншою ймовірністю знову роблять покупки. Крім того, затримка на одну секунду знижує задоволеність клієнтів на 16 відсотків і призводить до 8-відсоткової втрати конверсій. Хлоп!

Швидкість також є критичним компонентом алгоритму ранжирування Google. Якщо у вас повільний сайт, ваші рейтинги Google впадуть, і ви отримаєте значно менше трафіку. Як ми бачили з впровадженням Google прискорених мобільних сторінок (AMP), швидкість мобільного сторінки також буде важливим фактором рейтингу.

Таким чином, ви тепер розумієте, як впливає призначений для користувача інтерфейс, взаємодія і SEO. Що можна зробити, щоб ваш сайт завантажувався швидше? У цій статті ви знайдете 10 швидких і ефективних способів прискорити роботу сайту на WordPress.

 1. Виберіть Хороший Хостинг
 2. Виберіть легку тему
 3. Зменшіть розміри файлів зображень
 4. Додайте Lazy Load до зображень
 5. Використовуйте плагін кешування
 6. Використовуйте мережу доставки контенту (CDN)
 7. Мінімізувати JS і CSS-файли
 8. Очистіть базу даних WP
 9. Оптимізуйте головну сторінку
 10. Деактивуйте Hotlinking

Перш ніж ми почнемо, вам необхідно виміряти поточну продуктивність і швидкість сайту, щоб ви могли кількісно оцінити будь-які поліпшення в продуктивності після впровадження методів цієї статті. Pingdom пропонує безкоштовний аналіз продуктивності вашого сайту. Ви також можете подивитися швидкість сторінки і інші дані про продуктивність в Google Analytics в розділі «Поведінка».

Підемо до цього.

Виберіть Хороший Хостинг

Вибір хорошого хостингу може бути досить складним, якщо у вас немає досвіду або передового знання предмета.

Загальний хостинг

Загальний хостинг повинен бути тільки варіантом, якщо у вас є численні сайти, які ви рідко використовуєте. В середньому по 4 долари на місяць ви отримуєте те, за що платите: погані ресурси і подальше ненадійне обслуговування.

Віртуальні приватні сервери (VPS)

Вони дають вам більше ресурсів і зазвичай пропонують додаткові інструменти і послуги, такі як автоматичні оновлення, додатки для настройки мобільних сайтів, резервні копії і багато іншого. При середній ставці в 25 доларів на місяць віртуальні приватні сервери як і раніше дуже доступні.

Виділений хостинг

Виділений хостинг, як правило, використовується веб-майстрами з досвідом роботи в серверних технологіях або з веб-сайтами з надзвичайно високим трафіком. Тому, якщо у вас є дуже популярний сайт, який потребує виділених серверів, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями.

Керований хостинг WordPress

Керований хостинг WordPress може бути хорошим варіантом. Сервери побудовані для WordPress, тому в них є інструменти і функції, які призначені для того, щоб ваш сайт WordPress працював в оптимальному режимі. Очевидно, що ви також можете запустити WordPress на VPS, але керовані рішення для хостингу WordPress призначені тільки для сайтів WordPress.

Однак є кілька обмежень: деякі функції WordPress, такі як плагіни і теми, можуть бути відключені через проблеми з безпекою.

Виберіть легку тему

Ваша тема легка? Якщо ні, вам слід розглянути можливість перемикання на іншу. На відміну від преміальних тим, які пропонують безліч функцій, більшість з яких ви, ймовірно, не використовуєте або не потребуєте їх, завантажують занадто багато скриптів і стилів. Легкі теми містять тільки основні функції, які вам потрібні, що робить їх швидше, ніж теми преміум-класу.

Ви можете використовувати різні безкоштовні плагіни для оптимізації швидкості вашого сайту.

Зменшіть розміри файлів зображень

Зображення займають багато місця в папці wp-контенту і, отже, зменшують швидкість вашого сайту. Ось чому завжди рекомендується стискати всі ваші зображення.

Модулі, такі як EWWW Image Optimizer і Compress JPEG & PNG Images, зменшують розмір файлу зображення, без великої втрати якості. Наприклад, останній плагін стискає розміри файлів зображень на 40-60 відсотків для JPEG і 50-80 відсотків для PNG без видимої втрати якості.

Додайте Lazy Load до зображень

Lazy Load – це інструмент, який може значно прискорити роботу будь-якого важкого сайту з зображеннями. По суті, зображення завантажуються тільки тоді, коли їх видно читачеві. Наприклад, якщо ви побачите весь запис на одній сторінці, перші кілька зображень завантажаться, а решта будуть завантажуватися при прокручуванні вниз по сторінці.

Чи готові його реалізувати? Ось кілька популярних версій, які будуть виконуватися з мінімальними зусиллями з вашого боку:

Lazy Load: простий і простий у використанні. Просто встановіть і активуйте.

Rocket Lazy Load: легкий плагін з крихітним скриптом (менше 2 КБ!).

Unveil Lazy Load: більш легкий, ніж Rocket Lazy Load, з ще меншим скриптом (0.5 KB).

Image Lazy Load: легша версія Lazy load. Це дає вам більше можливостей і має налаштування для завантаження зображень на мобільних пристроях.

Використовуйте плагін кешування

Кешування – це кращий спосіб прискорити роботу вашого сайту і підвищити продуктивність. Давайте подивимося, як це працює.

Кеш – це місце, де тимчасово зберігаються дані. Тому, коли ви вперше відвідуєте веб-сайт, ваш браузер кеширує активні дані, щоб прискорити швидкість завантаження. Коли ви пізніше перейдете на сайт, ваш браузер буде мати більшу частину файлів сайту, що зберігаються в його кеші, що означає, що сайт буде завантажуватися швидше, так як вашому браузеру не потрібно збирати багато файлів.

Модулі кешування – це збереження копії HTML-сайту на певний період часу. Потім плагін обслуговує ці файли з кеша (на відміну від обробки сервера).

WP Super Cache (безкоштовно), W3 Total Cache і WP Rocket – це три рекомендованих плагіна.

Використовуйте мережу доставки контенту (CDN)

CDN дозволяють розміщувати зображення з сервера, щоб зменшити час завантаження зображення. Вони також корисні для зберігання і потенційної преносці вашого сайту на новий хост.

CDN зберігає запитані файли – кеш статичний контент – близько до географічного місця розташування користувача. Тому, якщо ваш сайт розміщений в Україні, і користувач звертається до вашого сайту в Харкові, він може отримувати зображення вашого сайту з центру обробки даних в Україні. Аналогічно, навіть якщо ваш сайт знаходиться в США, а користувач в Лондоні звертається до вашого сайту, він може отримувати ваші зображення з центру обробки даних у Великобританії. Таким чином, час передачі, переходи та інші параметри обробки зменшуються, що призводить до значно більш швидкої роботи сайту.

Amazon Cloudfront, MaxCDN і CloudFlare є одними з кращих сервісів послуг CDN, які варто використовувати.

Мінімізувати JS і CSS-файли

На вашому сайті є безліч файлів HTML, CSS і JavaScript для завантаження. Ці файли написані людьми, щоб їх читали люди, тому вони включають додаткові пробіли, символи, коментарі та форматування, які не потрібні серверів. Тому вам необхідно їх очистити, щоб сервери могли швидко їх прочитати.

Ви можете використовувати CSS Minifier і JavaScript Minifier – обидва є безкоштовними онлайн-інструментами – для видалення непотрібного інтервалу, рядків, коментарів і форматування. Просто скопіюйте та вставте код, який ви хочете мінімізувати, і ви отримаєте міні-версію для вставки назад на свій сайт.

Існує чимало надійних плагінів, які не вимагають втручання в настройки. WordPress Minify , WP Super Minify і AssetsMinify – безкоштовні плагіни, які зроблять цю роботу за вас.

Очистіть базу даних WP

У вашій базі даних багато зайвого: від неактивних плагінів до виправлень спаму і коментарів. Позбувшись від цих непотрібних даних можна значно зменшити розмір вашої бази даних і, отже, прискорити роботу вашого сайту і підвищити продуктивність.

WP-Sweep – безумовно найпопулярніший і ефективний плагін для очищення бази даних WordPress. Його також досить просто використовувати. Він надасть звіт про різні розділи / компоненти вашого сайту, які необхідно очистити. У вас є можливість очистити окремі елементи або відразу обробити всі.

Оптимізуйте головну сторінку

Головна сторінка є найважливішою частиною сайту, оскільки вона служить головною цільовою сторінкою. І її оптимізація для швидкого завантаження не вимагає великих зусиль з вашого боку. Ось що потрібно зробити, щоб збільшити швидкість завантаження головної сторінки:

 • Обмежте кількість повідомлень на сторінці;
 • Не показуйте повні тексти, використовуйте «далі»;
 • Видаліть неактивні плагіни і віджети;
 • Видаліть всі інші непотрібні матеріали і елементи зі сторінки.

Емпіричне правило полягає в тому, щоб головна сторінка була якомога чистішою і мінімальної. Вона буде добре виглядати і завантажуватися швидше.

Деактивуйте Hotlinking

Ви, на жаль, можете бути жертвою крадіжки контенту: на інших сайтах можуть відображатися зображення з вашого сайту, а не завантаження їх на свої власні сервери. При цьому вони крадуть вашу смугу пропускання, і ви не отримуєте вигоду від будь-якого трафіку, який вони генерують. Це називається hotlinking.

Доброю новиною є те, що ви можете запобігти цьому, додавши деякий код в ваш файл .htaccess. У цій статті з JavaScript Kit ви дізнаєтеся, як це зробити.

Завершення

Прискорення сайту WordPress може забезпечити величезні переваги перед конкурентами. При цьому швидкість – це ще не все. Ви не повинні випустити інші аспекти користувацького досвіду, естетики і, що найбільш важливо, ваших бізнес-цілей. Оцініть, де швидкість сайту відповідає вашим загальним цілям і бізнес-цілям, і відповідним чином реалізуйте вищевказані рекомендації.

Ми з задоволенням дізнаємося про ваші методи, цілі та ідеї поліпшення швидкості вашого сайту. Дайте нам знати в коментарях нижче!

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed