Аналіз ринку та конкурентів

Головна сторінка > Аналіз ринку та конкурентів

Ми оцінюємо бюджет просування бізнесу, резонність виходу певної галузі в інтернет або соціальні мережі, надаємо інформацію про конкурентів в рекламі, і витрати на майбутні рекламні кампанії.

Аналіз ринку та конкурентний аналіз

Для того, щоб бути конкурентоспроможними та успішно розвиватися, компанії повинні постійно отримувати, аналізувати і оцінювати відповідну ринкову інформацію. Ми пропонуємо нашим клієнтам не просто регулярне спостереження за ринком і конкурентну розвідку, а й різні маркетингові аналізи (аналіз ринку, аналіз конкурентів) і подальший аналіз економічного розвитку бізнесу.

Визначення стратегії розвитку

Ми аналізуємо стратегічну ситуацію старту для наших клієнтів на ринках, аналізуючи компанію, глобальне середовище та розширену специфіку компанії, а також структуру галузі (конкуренти в промисловому секторі, споживачі, товари, що замінюються, постачальники та потенціально нові конкуренти).

Конкурентний аналіз, орієнтований на результат, заснований на конкретних питаннях і проблемах.

На основі зібраних даних наш відділ маркетингу створює Інтернет-стратегію бізнесу з обгрунтованими практиками щодо ринкової структури, розміру ринку, перспектив ринку, стратегій виходу на ринок, операційних показників, галузевої структури, стратегічних груп, конкурентів та тенденцій. На основі результатів нашого дослідження оцінюються шанси та ризики різних варіантів розвитку компанії в Інтернеті. Ми використовуємо зібрану інформацію разом з нашими клієнтами для розробки стратегії розвитку їхнього онлайн-бізнесу для досягнення переваги на ринку.

Аналіз ринку та конкурентів

Перед виходом вашого бізнесу в мережу, необхідно провести аналіз, щоб подальші дії нашої команди не проходили даремно.

Безкоштовний прорахунок проекту

Залишити заявку


  Переваги

  Конкурентна розвідка

  Створення інформаційного профілю на основі інформаційних потреб та обробки інформації щодо вибору конкурентів, галузей, регіонів, продуктів.

  Створення конкурентних переваг

  Щоб бути успішним на ринку, компанія повинна мати як мінімум одну конкурентну перевагу в одній стратегічній галузі бізнесу.

  Спостереження ринку

  Так як конкуренти вашого бізнесу постійно розвиваються, необхідне регулярне спостереження за ситуацією на ринку, щоб займати лідируючі позиції.

  Визначення сильних сторін

  Успіх компанії залежить від її здатності задовольняти потреби своїх клієнтів і виступати проти конкурентів з кращою пропозицією.

  Аналіз ринку та конкурентний аналіз в якості підтримки для створення конкурентних переваг

  Успіх компанії залежить від її здатності задовольняти потреби своїх клієнтів і виступати проти конкурентів з кращою пропозицією. Щоб бути успішним на ринку, компанія повинна мати як мінімум одну конкурентну перевагу в одній стратегічній галузі бізнесу. Щоб домогтися конкурентних переваг і оптимально позиціонувати себе на ринку, компаніям необхідно регулярно отримувати інформацію про ринки, галузях, конкурентів і потенціалах і аналізувати їх. При цьому наші маркетингові дослідження підтримують наших клієнтів з ринковими спостереженнями і конкурентної розвідкою.

  Від конкурентного аналізу до безперервного спостереження за ринком і конкурентної розвідки

  Ми проводимо спільні та тематичні ринкові спостереження в мережі інтернет. Щоб постійно користуватися перевагами інформації, розумно мати безперервне спостереження за ринком, слідуючи ринковому аналізу і конкурентного аналізу.

  Так як конкуренти вашого бізнесу постійно розвиваються, необхідно регулярне спостереження за ситуацією на ринку, щоб займати лідируючі позиції.

  Якщо ви хочете дізнатися вартість аналізу ринку і конкурентів або уточнити подробиці, зв’яжіться з нашим менеджером.

  Результати наших клієнтів

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Обговорити проект

  Ми зв’яжемося з вами якомога швидше

  Fill out this field
  Fill out this field
  Fill out this field