Копірайтинг

Головна сторінка > Копірайтинг

Якісний копірайтинг задовольняє потреби кожної людини від власників бізнесу до маркетингових агентств, які хочуть охопити свою цільову аудиторію

Замовити текст для бізнесу

Копірайтинг – це процес написання рекламних та інформаційних матеріалів. Копірайтери несуть відповідальність за тексти в брошурах, на рекламних щитах, на вашому веб-сайті, в електронних листах, в рекламних оголошеннях, каталогах – всюди, де потрібен корисний, якісний текст.

На відміну від новин чи редакційного листа, копірайтинг націлений змусити читача зробити дію. Ця дія може полягати в придбанні, виборі або взаємодії з продуктом, послугою або компанією.

Власникам бізнесу, які шукають високоякісний контент на постійній основі, який допоможе перемогти своїх конкурентів і підвищити рейтинг в пошукових системах, варто замовити копірайтинг в inClick.

Якісний копірайтинг задовольняє потреби кожної людини від власників бізнесу до маркетингових агентств, які хочуть знайти новий і послідовний спосіб охопити свою цільову аудиторію.

Текст на замовлення

Для чого потрібно замовити копірайтинг:

Безкоштовний прорахунок проекту

Залишити заявку


  Переваги

  Унікальні тексти

  Унікальні тексти на замовлення, написані за вашим ТЗ

  Без води

  Тільки змістовні тексти без води і зайвих слів

  Розкриття теми

  Тексти розкривають тему, даючи читачеві відповіді на питання

  Текст для користувача

  Тексти, написані для людини, а не для пошукових роботів

  Написання текстів для сайту

  Як ви знаєте, слова, які ви використовуєте, мають значення. Якісний і корисний контент допомагає розвивати ваш бізнес.

  Якщо вам потрібна професійна служба копірайтингу для сайту, то ви готові зробити свій бізнес краще. Все починається з тексту на замовлення.

  Хороший копірайтер допоможе знайти нових клієнтів. Автор надасть вам привабливий і корисний контент, який спонукає читачів діяти.

  Неможливо продавати продукцію або послуги без їх детального опису. Але при цьому, вам необхідний лаконічний, інформативний текст, який легко читається і сприймається цільовою аудиторією.

  Тексти, написані виключно для пошукових систем, пішли в далеке минуле. Головна мета наших копірайтерів – наповнити ваш сайт або маркетингові матеріали, блог або соціальні мережі текстами для користувачів.

  Зв’яжіться з нашим менеджером або залиште контакти на сайті, щоб створити якісний текстовий контент для вашого бізнесу.

  Результати наших клієнтів

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Обговорити проект

  Ми зв’яжемося з вами якомога швидше

  Fill out this field
  Fill out this field
  Fill out this field