Корпоративні сайти

Головна сторінка > Корпоративні сайти

Швидка робота сайту та унікальний дизайн в фірмовому стилі забезпечить максимальну ефективність в залученні потенційних користувачів в інтернеті.

Замовити створення сайту

Ми розробляємо і створюємо комплексні інтерактивні рішення, які включають дизайн і розробку сайтів. Ці рішення ідеально підходять для великих і малих підприємств, приватних осіб, організацій і установ.

Ми приділяємо особливу увагу якості, оригінальності та сучасності сайтів на замовлення. Наші фахівці постійно стежать за новітніми інтернет-технологіями і використовують їх для розробки комерційних сайтів.

Комерційні і корпоративні сайти, які ми створюємо, забезпечують високу якість роботи і максимальну ефективність в залученні потенційних користувачів в інтернеті. Уже на етапі розробки і створення веб-сайту ми дотримуємось вимог оптимізації з точки зору пошукових систем і швидкості завантаження сторінки в браузері відвідувача.

Кожен дизайн сайту створюється і аналізується з нуля. Завдяки такому підходу наш клієнт може замовити сайт на основі унікального коду, який легко освоїти, підтримувати, розширювати і модифікувати.

Це також визначено більш безпечно з точки зору атак на сайт, оскільки вихідний код прикладного рівня зазвичай недоступний в Інтернеті, що перешкоджає його аналізу і пошуку слабких місць.

Кожен створюваний нами комерційний сайт також оснащений системою управління контентом (CMS). Вона розрахована на інтуїтивно зрозуміле і просте управління, можливість його модифікації, зміни структури і розширення. Також можливо додати додаткові інструменти в таку адміністративну систему за запитом замовника. Наша CMS має практично необмежену можливість розширення новими функціями і модифікації існуючих.

Розробка комерційного сайту

Сайт на замовлення для вашої компанії з розширеним функціоналом:

Безкоштовний прорахунок проекту

Залишити заявку


  Переваги

  Мобільна верстка

  Веб-сторінки також читаються на планшетах і телефонах, адаптуючись під будь-яку роздільну здатність екрану

  Семантична розмітка

  Дозволяє швидше вивести сайт в ТОП в пошукових системах і отримати перевагу перед конкурентами

  Висока швидкість

  Висока швидкість завантаження і роботи сайту зменшує кількість відмов і впливає на збільшення конверсії

  Масштабованість сайту

  Можливість збільшувати кількість сторінок сайту, додавати новий текстовий контент, фотографії, відео

  Замовити сайт з адаптивною версткою

  Надзвичайно швидкий розвиток мобільних технологій підняло веб-дизайн на новий, більш високий рівень. Протягом довгого часу, сайт повинен був професійно кодуватися, щоб його було видно під різними системами і веб-браузерами (звичайно, сьогодні також є необхідною умовою для хорошого дизайну сайту).

  Сьогодні існує неймовірна кількість мобільних пристроїв: планшети, мобільні телефони. За оцінками, в даний час 40% – 60% мережевого трафіку становить трафік, що генерується цим типом пристрою. Якщо комерційний сайт не відповідає умові реагування, він втрачає майже половину свого трафіку.

  У нас ви можете замовити розробку сайту відповідно до нової тенденцією, яку просуває Google – Проект прискорених мобільних сторінок (AMP). Розроблений таким чином сайт має окрему версію для мобільних пристроїв, запрограмовану відповідно до рекомендацій AMP. Ця сторінка з’являється в результатах пошуку на мобільних пристроях.

  Google, безумовно, буде просувати такі сайти, і вони будуть швидше підніматися в пошукових системах. Використання нового стандарту кодування прискорює завантаження такого сайту в умовах низької швидкості інтернету.

  Замовити створення швидкого сайту

  Це теж надзвичайно важлива річ. Давайте не будемо тішити себе ілюзіями, що сьогоднішня швидкість інтернету відсуває проблему в сторону. Звичайно, в офісах і будинках у нас зазвичай дуже швидкий інтернет без обмеження даних. Проте, наші потенційні одержувачі контенту на сайті часто мають звичку пересуватися і використовують, наприклад, мобільний телефон для пошуку пропозицій або цікавого контенту.

  А що, якщо, крім того, наш потенційний одержувач знаходиться десь, де покриття погане, і в їх обслуговуванні є обмеження даних? Звичайно, в такій ситуації швидкість завантаження сайту стає надзвичайно важливою. Це також важливо для серверів зі слабким з’єднанням або знаходяться далеко від одержувача.

  Не випадково алгоритм Google також просуває оптимізовані сторінки і навіть надає спеціальні інструменти для перевірки сторінки на зручність використання (див. PageSpeed ​​Insights). Саме тому ми приділяємо особливу увагу роботі з сайтом. У цьому випадку мова йде про оптимізацію коду, мультимедіа, що містяться на сайті, використанні відповідних методів для кешування браузера і стиснення даних, що відправляються з сервера в веб-браузер.

  Вартість сайту

  Ми поважаємо наших клієнтів і тому не можемо надати конкретну ціну без звернення до клієнта. Кожен дизайн сайту унікальний з точки зору припущень, вимог, масштабу і т. д. Ми розглядаємо всі дизайни сайтів індивідуально і оцінюємо їх. Рекомендуємо вам зв’язатися з нами.

  Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам, навіть через довгий час після розробки сайту на замовлення.

  Таким чином, пропозиція щодо розробки і створення веб-сайтів включає в себе:

  • комплексний аналіз потреб клієнтів і надійна оцінка,
  • підготовка графічного дизайну сайту,
  • оптимізація по швидкості,
  • програмне забезпечення веб-сайту, включаючи правильне відображення на мобільних пристроях – планшетах, мобільних телефонах,
  • програмне забезпечення веб-сайту з особливим акцентом на правильність коду,
  • оптимізація сайту для пошукових систем – SEO (установка первинного SEO модуля)
  • додавання системи управління контентом з можливістю додавання нових функцій відповідно до побажань і припущеннями клієнта,
  • використання новітніх рішень при створенні сайту,
  • гарантія на виконаний проект,
  • постійна технічна підтримка після закінчення проекту.

  Результати наших клієнтів

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Обговорити проект

  Ми зв’яжемося з вами якомога швидше

  Fill out this field
  Fill out this field
  Fill out this field