Landing Page

Односторінковий сайт спонукає користувача до конкретної дії, такої як реєстрація, покупка продукту або заповнення контактної форми.

Розробка Landing page (односторінкового сайту-візитки)

Існують різні типи сайтів, які створюються для різних цілей. Три найпопулярніших: лендінг, комерційний сайт та інтернет-магазин.

Лендінг – це односторінковий веб-сайт, візитна картка компанії. Хоча цільові сторінки, як правило, невеликі (вони мають лише одну сторінку), вони мають досить багато вмісту.

Що таке Landing page або сайт візитка?

У вільному перекладі Landing page – «цільова сторінка», яка найчастіше використовується для збору контактів або фокусує трафік на якій-небудь дії. На цільових сторінках зазвичай не так багато контенту, але мета сторінки чітко видна. Вся інформація знаходиться на одному дуже довгому сайті.

Метою створення односторінкового сайту переконати користувача у певній дії, наприклад, реєстрації, придбанні товару або заповненні контактної форми. Ця дія повинна перетворити користувача на потенційного клієнта. Найважливішим завданням цільової сторінки є генерація лідів.

При розробці сайту візитки найважливіший контент ми завжди розміщуємо вгорі. У двох словах. У односторінкових сайтів є меню, які відносяться до заголовків наступних розділів.

Розробка і створення лендінгу вимагає особливого підходу. Хоча вони здаються простими, замовити лендінг варто у професіоналів. Тільки так він буде приносити прибуток, нових клієнтів і відповідати вашим вимогам

У лендінгу є основна ключова інформація, розділи з пропозиціями, новини, відгуки та контакти. Можна сказати, що це стандарт сайту візитки.

Якщо ви хочете замовити сайт візитку – досить розробки односторінкового сайту. Хочете розмістити на сайті трохи більше інформації та з часом розширити його? Ми можемо запропонувати розробку і створення лендінгу з можливістю розширення та додавання нових сторінок на цьому ж сайті.

Створення сайту візитки

Сайт візитка під ключ з можливістю розширення:

Безкоштовний прорахунок проекту

Залишити заявку


  Переваги

  Мобільна верстка

  Розробка веб-сайту візитки для всіх роздільних здатностей екранів, смартфонів, планшетів

  Швидке завантаження

  Висока швидкість завантаження сайту здатна підвищити конверсію і лояльність користувачів

  Невисока ціна

  Ціна розробки Лендінзі нижче, ніж для комерційних сайтів та інтернет-магазинів

  Просування і SEO

  Можливість просувати сайт в органічному пошуку, а не тільки по рекламі

  Замовити лендінг – визначення цілей сайту

  При створенні сайту візитки важливо визначити кінцеву мету. В результаті створений лише однієї сторінки сайт буде зрозумілий користувачам.

  Вам необхідно визначиться, чого саме ви чекаєте від сайту. Збільшення клієнтів, замовлення продукції, інформування користувачів, завантаження програми, залишити заявку – це приклади основних цілей лендінгу.

  Наприклад – у вас є автомайстерня. Користувач повинен знати, що він зайшов на сайт і може замовити певні послуги.

  Метою такого сайту є інформування про ці послуги, а значить – залучення нових клієнтів.

  Чітко визначена мета має важливе значення для високої конверсії.

  Коли ви визначилися з метою створення сайту візитки, варто визначити цільову аудиторію.

  Розробка Landing page – цільова аудиторія

  Ви замовляєте цільову сторінку або односторінковий сайт для певної групи користувачів з певною метою. Необхідно створити веб-сайт, який відповідатиме на всі запитання користувача та спонукатиме його до дії.

  Вам потрібно подумати, що саме потрібно користувачеві, його уподобанням, чому він перебуває на вашому сайті і що йому потрібно знайти на ньому, щоб ви могли досягти своєї мети.

  Наприклад, ідеальним користувачем сайту автомобільної майстерні була б людина, який потребує ремонту автомобіля.

  Він хоче знати, які послуги надає майстерня, де вона знаходиться, о котрій годині працює і як з нею зв’язатися. Вони будуть шукати цю інформацію на сайті.

  Як тільки ми визначилися з цільовою аудиторією, буде легше визначити, що користувач хоче знайти на вашому сайті.

  Створення та розробка сайту візитки для користувача

  Як тільки ми дізнаємося мета сайту і визначимо, хто є його цільовою аудиторією, можна приступити до розробки.

  Наступним кроком в дизайні сайту є чітке визначення того, що повинно бути на ньому.

  Розробка лендінгу на цьому етапі – це організація контенту.

  Правильна організація контенту дозволить користувачеві швидше знайти ключову інформацію. На односторінковому сайті не потрібно багато тексту. Тільки ключова інформація про товари і послуги. Необхідно поінформувати користувачів про те, що ви їм пропонуєте і про основні переваги.

  Мінімалізм дуже корисний при розробці сайтів, завдяки йому користувачі відразу можуть знайти те, що їм потрібно. Їм не потрібно шукати ключову інформацію, тому що її відразу видно.

  Такий підхід дозволить досягти користувача, привернути його увагу і дати йому можливість зробити те, що вам потрібно.

  Створення сайту візитки – ціна

  Ціна сайту візитки залежить від масштабу розробки, кількості контенту, багатомовності сайту. Кожен проект унікальний і лендінг – не виняток. Зв’яжіться з нами, щоб замовити лендінг, для уточнення деталей і визначення остаточної вартості сайту візитки.

  Результати наших клієнтів

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Обговорити проект

  Ми зв’яжемося з вами якомога швидше

  Fill out this field
  Fill out this field
  Fill out this field