Брендінг, Розробка логотипу, Розробка сайтів

Інтернет-магазин шин та дисків

Початок робіт
Вересень 2019
Тривалість
3 місяці
Компанія
Агрошина 31

01/   Початок розробки сайту

Клієнт – компанія Agroshina31, займається продажем автомобільних шин та дисків.

02/   Цілі

Розробити сайт магазин

Створити фірмовий стиль та логотип компанії

Наповнити сайт контентом

Розробити фільтр підбору шин та дисків за маркою автомобіля

03/   Опис робіт

Інтернет-магазин шин та дисків було створено на платформі OpenCart. Ця платформа дозволяє створювати багатофункціональні сайти та задовольняє всі вимоги Замовника. Дозволяє розміщувати на сайті понад 50 000 товарів. Для безперебійної роботи було виконано оптимізацію бази даних після заповнення сайту 20 000 товарів.

Створено сторінки категорій, товарів, блогу, акцій та контактів. Відкориговано виведення кошика, додано швидке замовлення, порівняння товарів, додати закладку, повідомити про появу відсутнього товару. Створено особистий кабінет користувача.

Розроблено логотип компанії та фірмовий стиль. Підібрано корпоративні кольори. Створено інтуїтивно зрозумілий та зручний для користувача дизайн сайту.

Сайт заповнили первинним контентом. Були додані короткі описи категорій, статті у блог. На сайт було додано товари з характеристиками.

- Фільтр шин на головній

разработка сайта по продаже шин

- Фільтр за параметрами в категорії

Разработка фильтра по подбору шин и дисков по параметру авто

- Робота фільтра та підбір заміни

Разработка фильтра шин по модели авто

- Виведення шин за параметрами

Разработка фильтра шин и дисков

04/ Що було зроблено

Фільтр автомобільних шин та дисків

Основною вимогою Замовника була розробка фільтра для підбору шин та дисків за маркою автомобіля. Ця функція значно полегшує підбір продукції. Але в стандартних модулях такої функції немає, тому нами було розроблено окремий фільтр.

Фільтр дозволяє вибрати марку автомобіля та показує доступні на сайті варіанти, які підійдуть клієнту. Фільтр пов’язаний із базою даних та підтягує інформацію з неї. Також було опрацьовано інтерфейс фільтра автомобільних шин, щоб він відповідав дизайну сайту.

05/ ВИСНОВОК

Розробка сайту автомобільних шин та дисків, а також створення фільтра було дуже цікавим проектом. Вийшов зручний, гарний, функціональний сайт.

Обговорити проект

Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field