[Inсlick] допоможе вам у створенні стратегії просування в соціальних мережах і впровадженні корисного контенту на Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Google Business та інших.

З чого почати: Facebook, YouTube, Instagram?

Є буквально тисячі веб-сайтів в соціальних мережах, тому важко визначитися, з чого почати, і як визначити пріоритетність своїх ресурсів. Однак найчастіше вашій компанії потрібно буде тільки розглянути «Велику четвірку» — Facebook, Instagram, Google Business и YouTube.

Визначення того, які соцмережі ви хочете створити для своєї компанії, залежить від безлічі факторів. Для великих корпорацій часто буває корисно мати все – сторінку у Facebook, обліковий запис Instagram, профіль компанії Google Business і канал YouTube. Проте, для невеликих підприємств часто має сенс підтримувати тільки 1 або 2 соціальні мережі.

Inslick допомагає вам розробити стратегію, яка має сенс для вашої компанії. Крім того, наша команда маркетологів SMM буде дивитись на те, чого б ви хотіли досягти у просторі соціальних медіа – справа не лише у створенні облікових записів та створенні чудових профілів соціальних медіа, а в тому, як соціальні медіа можна використовувати для збільшення ваших доходів.

Зв’яжіться з нами сьогодні, і ми допоможемо вам розібратися в цьому.

Просування в соціальних мережах від inClick

Щоб розвивати ваш бізнес в соціальних мережах ми пропонуємо:

Безкоштовний прорахунок проекту

Залишити заявку


  Переваги

  Facebook для бізнесу

  Ми створюємо добре налаштовані сторінки Facebook, що по суті може стати міні-сайтом для вашого бренду в Facebook.

  Канал Youtube

  Ви можете розміщувати відеоролики про компанію, ділитися корисними порадами зі своєї галузі та набирати нових клієнтів.

  Google Business – інформація про компанію

  Сторінка Google Business дозволяє зареєструвати вашу компанію в пошуковій мережі Google і структурувати інформацію про компанію.

  Аккаунт в Instagram

  Сторінка компанії в INSTAGRAM дозволяє вашим клієнтам краще дізнатися про вашу продукцію, послуги і про саму компанію.

  YouTube – якісний відео контент

  Якщо ваш бізнес створює відеоконтент, або це потенційно буде в майбутньому, канал YouTube має сенс. Нещодавно YouTube дозволив розробникам створювати ретельно налаштовані канали YouTube, щоб ваш бізнес міг легко виділитися з натовпу. Команда Inclick може допомогти створити канал YouTube, що виходить далеко за рамки простих елементів дизайну, які YouTube дозволяє у своїх налаштуваннях за замовчуванням.

  Google Business – інформація про компанію в Google

  Сторінка Google Business дозволяє зареєструвати свій бізнес у пошуковій мережі Google та структурувати інформацію про ваш бізнес. Це дозволяє зв’язати свій сайт з мережею Google, розмістити теги на картах Google і скласти вказівки. Також цей крок збільшує рейтинг сайту в пошуковій системі і дає перевагу перед конкурентами.

  Instagram – фото контент

  Ви можете розширити наявне портфоліо ваших робіт, надати цікаву інформацію, яку не хочете розміщувати на сайті.

  Майданчик Instagram може працювати навіть як торгова площадка для деяких видів бізнесу при правильному підході до викладення контенту. Якщо ж ваші послуги важко продавати через Instagram, то ця соціальна мережа послужить прекрасною рекламним майданчиком для вашого бізнесу.

  Стратегія соціальних медіа завжди повинна реалізовуватися в контексті загальної стратегії просування веб-сайтів. Це дозволить зберегти міцну послідовність бренда на разных платформах, на всіх платформах, а також заощадить час адміністрування та значно підвищить ефективність управління.

  Inсlick допоможе інтегрувати ваші платформи соціальних мереж з вашим сайтом, маркетингом електронної пошти та іншими засобами інтернет-маркетингу.

  Результати наших клієнтів

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Налаштування контекстної реклами в Google Ads, коверсія 27,27%

  Обговорити проект

  Ми зв’яжемося з вами якомога швидше

  Fill out this field
  Fill out this field
  Fill out this field