InClick – Digital агентство

Ми займаємося розробкою сайтів, просуванням компаній в інтернеті і соціальних мережах, копірайтінгом, маркетингом і створенням бренду.
Якщо ваша компанія хоче впровадити бізнес в інтернет або розширити клієнтську базу в мережі – ми вам допоможемо.
Ми надаємо цілодобову техпідтримку, відповідаємо за якість контенту і допомагаємо вести бізнес в мережі інтернет.

Послуги

Розробка сайтів

Створюємо лендінги (односторінкові сайти), інтернет магазини, невеликі сайти з продукцією та послугами, некомерційні сайти.

Брендинг

Просування вашого бізнесу і продукту на ринок, створення іміджу компанії, підвищення впізнаваності вашої компанії.

Контекстна реклама

Налаштування реклами в Google Adwords і Yandex Direct, проведення контекстної реклами, залучення клієнтів на сайт, збільшення продажів.

SMM

Просування бізнесу в соціальних мережах, настройка реклами, ведення облікових записів в Facebook, Instagram, Google+.

Копірайтинг

Написання унікальних текстів в блог і на сторінки категорій, опис продукції, рекламні тексти, тексти для постів в соц. мережах.

Просування сайтів (SEO)

Виведення в ТОП вашої продукції або послуг, сайту і бізнесу в органічному пошуку, робота над контентом, крауд-маркетинг.

E-mail маркетинг

Вивчення цільової аудиторії, збір бази даних потенційних клієнтів, складання листа для розсилки і розсилка по E-Mail.

Анализ ринку і конкурентів

Аналіз попиту і пропозиції на продукцію, аналіз сильних і слабких сторін конкурентів, оцінка рентабельності бізнесу в інтернеті.

Наші роботи

Переваги

Цілодобова тех. підтримка

Надаємо цілодобову підтримку наших клієнтів і швидко реагуємо на звернення.

Віддалена робота

Просуваємо компанії в якій би країні світу вони не перебували.

Для будь-якого бізнесу

Розвиваємо бізнес будь-якого масштабу: від приватних підприємців до великих компаній.

5 років досвіду

Ми знаємо свою справу і впроваджуємо останні тенденції в digital маркетингу.

Є проект? Давайте його обговоримо ...

Блог

5 простих кроків аналізу конкурентів в мережі

Як провести глибокий аналіз конкурентів, виконавши всього 5 простих кроків?

Read more

15 Ефективних способів просування сайту

Що потрібно зробити що б Ваш сайт був на перших сторінках в пошуку?

Read more

Що таке Digital Marketing (цифровий маркетинг)?

Що приховує у собі поняття цифрового маркетингу? Як він працює? З чого він складається? відповіді на ці та інші питання.

Read more

Клієнти

InClick - Справжній Digital Marketing

Розробка сайту – це лише початок вашого бізнесу в мережі інтернет. Для того, щоб він приносив вам трафік і прибуток, ми пропонуємо свої послуги по аналітиці, маркетингу, просуванню і копірайтингу.

Аналіз ринку і конкурентів

Перш ніж взятися за розробку і створення сайту, ми проводимо аналіз ринку і конкурентів. Ми аналізуємо попит на продукцію або послуги в мережі інтернет, що дає вам зрозуміти, наскільки рентабельним буде створення сайту. Аналіз конкурентів дає нам інформацію про пропозицію на продукцію. Ми вивчаємо всі сильні і слабкі сторони конкурентів, ціни на аналогічну продукцію, рекламу і якість сайтів. Загальний аналіз дозволяє нам створити сайт краще, ніж у конкурентів і виділити переваги вашої продукції.

Розробка сайту

Перед початком розробки сайту, ми узгодимо з вами все, що ви хочете бачити на ньому і запропонуємо свої ідеї. Якщо ваша компанія вже працювала в офф-лайн, то будемо використовувати ваші корпоративні кольори і логотип, якщо немає – то створимо.

Показать текст »

Дизайн і верстка сайту є важливою частиною сприйняття клієнтом вашої продукції. Тому ми розробляємо сайти, які будуть підкреслювати сильні сторони. Але також необхідно враховувати простоту і зручність для користувача. Якщо ваш клієнт не зможе зробити замовлення на сайті, то толку від нього не буде. Ми робимо сайти для малого бізнесу і для великих компаній, орієнтуючись на вашого покупця.

Просування сайту (SEO)

Розробивши сайт, ми починаємо просувати його в мережі інтернет. Чим вище позиції сайту – тим більше клієнтів і замовлень ви отримуєте.

Для цього ми налаштовуємо сайт і встановлюємо всі необхідні SEO модулі. Це потрібно для того, щоб пошукові системи Google і Yandex могли просканувати ваш сайт і підняти його в пошуковій видачі.

Наповнення сайту якісним і унікальним контентом – це те, що дозволяє знайти вас потенційним покупцям. Для цього ми наповнюємо сайт текстами, фото, відео, товарами і послугами.

Також ми робимо E-mail розсилку, реєструємо компанію в каталогах, в соц. мережах, залишаємо якомога більше згадок про компанію в інтернеті.

Копірайтинг

Створення гарного опису продукції допоможе ефективно її продати. Для написання текстів на сайт, ми вивчаємо всі нюанси вашої продукції, вивчаємо аналогічні на ринку і виділяємо переваги. Ми описуємо вашу продукцію з точки зору покупця, щоб допомогти йому визначитися з вибором.

Наші копірайтери мають великий досвід у написанні технічних текстів. Маючи практичні і теоретичні знання і технічну освіту, ми зможемо професійно описати вашу продукцію.

Інші послуги

Щоб посилити і розширити вплив вашого бізнесу в мережі інтернет, ми пропонуємо:

  • Налаштування контекстної реклами;
  • Налаштування таргетированної реклами;
  • Брендинг;
  • Просування і реклама в соц. мережах;