Послуги

Компанія [inClick] пропонує комплекс рішень для розвитку вашого бізнесу, кожен з яких можна замовити окремо або в поєднанні з іншими послугами. Від розробки веб-сайту, інтернет маркетингу, SMM, реклами та графічного дизайну до копірайтинга або повного фірмового брендингу.

Розробка сайтів (Responsive Website Design and eCommerce)

Ми живемо в епоху цифрових технологій, і незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, є вірогідність того, що більшість ваших клієнтів спочатку дізнаються про вашу компанію в онлайн. В [inClick] ми є експертами в розширенні онлайн-присутності вашого бізнесу. Інтернет є ключовим ресурсом для компаній з усіх секторів, і важливо, щоб ваш бізнес виділявся в онлайн.

Ми можемо створювати і розробити вам все, починаючи з простого односторінкового сайту (LandingPage) і закінчуючи повністю адаптованим веб-сайтом (eCommerce) – інтернет-магазином з системою управління контентом та всією інтеграцією потреб вашого бізнесу та зручності, які хочуть бачити ваші клієнти.

Копірайтинг

Якість копірайтингу ніколи не була більш цінною, ніж сьогодні. Велика частка населення здійснює транзакції з самого дитинства і до глибокої старості повністю онлайн. Момент вибору товару, здійснення покупки або замовлення послуг – це те, як ви створили опис своєї компанії, продуктів або послуг на своєму веб-сайті, в додатку або в каналі соціальних мереж.

Чітка і професійна інформація з бездоганною орфографією і граматикою – найкраща основа для гарного враження.

Завдяки вмілому і плавному включенні ключових слів в описи, статті та блоги, [InClick] також може використовувати копірайтинг як інструмент для оптимізації результатів пошуку вашого бізнесу.

Просування сайтів (SEO)

Оптимізація в пошукових системах (SEO) – це спосіб підвищити рейтинг вашого сайту в пошукових системах. А гарне SEO здатне забезпечити додатковий потік клієнтів.

Успіх наших клієнтів – наш успіх. Ми використовуємо тактику цифрового маркетингу, яка буде підтримувати майбутні оновлення в пошукових системах.

Завдяки нашим перевіркам на веб-сайті, всебічному дослідженню ключових слів, ретельно продуманим стратегіям контенту, збільшення точок дотику з потенційними клієнтами наш набір послуг не має собі рівних. Кожен день люди будуть натискати посилання на ваш сайт на першій сторінці результатів пошуку.

Контекстна реклама

Контекстна реклама в Google AdWords і Яндекс Директ допомагає відображати оголошення в пошукових системах на основі вмісту сторінок сайту. Потенційні клієнти, які шукають необхідну інформацію в Інтернеті отримують максимально відповідну відповідь на свій запит.

Завдяки правильному налаштуванні рекламної компанії ви отримуєте виключно цільову аудиторію, яка налаштована оформити замовлення, а не просто інтернет-серферів.

Саме такий підхід до налаштування рекламної компанії нашими маркетологами дозволяє отримати максимальну віддачу від ваших капіталовкладень, а не просто трафік.

SMM

Подібно пошуковій оптимізації, різні компанії знаходяться на різних рівнях з їх маркетингом в соціальних мережах. Незалежно від того, який рівень ваш інтернет-бренд досяг, inClick пропонує більше можливостей. Наша команда з маркетингу в соціальних мережах вже більше п’яти років є новатором в цій області, і ми продовжуємо щодня залучати нових клієнтів. Наші послуги в значній мірі інтегрують PR і впливають на маркетинг не тільки в соціальних мережах, але і на просування бренду в цілому.

Брендинг

Ефективна бренд стратегія, розроблена нашими фахівцями, дасть вам перевагу на конкурентних ринках.
Але що означає «брендинг»? Простіше кажучи, ваш бренд є вашою обіцянкою для вашого клієнта. Він розповідає їм, що вони можуть очікувати від ваших продуктів і послуг. Ваш бренд походить від того, хто ви є і ким ви хочете бути.

Ефективний брендинг грунтується на аналізі вашого бізнесу, цільової аудиторії, створення впізнаваності, емоційного відгуку аудиторії, запам’ятовуваності.

Email-маркетинг

Email-маркетинг може бути надзвичайно ефективним способом охопити нових клієнтів і підвищити коефіцієнт конверсії.

Ми пропонуємо кілька способів скористатися цим простим і економічним методом маркетингу, в тому числі популярними службами розсилки по електронній пошті. Отримайте доступ до мільйонів потенційних нових клієнтів і швидко і легко створіть свої електронні кампанії в Інтернеті за допомогою наших фахівців.

Є проект? Давайте його обговоримо...