E-mail маркетинг

Сила комунікації. Постійний зв’язок з вашими клієнтами не тільки призводить до короткострокового трафіку і продажів, але і підтримує довгострокове зростання.

E-mail маркетинг і розсилка

Початковий маркетинг по електронній пошті

E-mail Marketing або E-mail Direct Marketing – це процес реклами ваших товарів і послуг по електронній пошті.

E-mail Marketing часто вважається однією з «старіших» форм онлайн-маркетингу. Зрештою, компанії використовують електронну пошту на ринку майже так само довго, як електронна пошта існує. Проте, E-mail маркетинг залишається одним з найбільш ефективних способів зберегти лояльність клієнтів і стимулювати продажі.

InClick пропонує ряд послуг по E-mail маркетингу.

Створення компанії E-mail розсилки і ведення

InClick може реалізувати всю вашу кампанію E-mail розсилки від початку до кінця. Ми керуємо всім процесом кампанії електронної пошти з вами:

 • Аналіз. Ми аналізуємо мету вашого кампанії, цільову аудиторію і очікувану частоту спілкування.
 • Дизайн. Ми розробляємо шаблон листа, який можна повторно використовувати для кожної наступної відправки.
 • Розробка. Ми створюємо електронну пошту з доменним ім’ям, яка буде служити для E-mail розсилки.
 • Збір даних. Ми створюємо базу одержувачів в залежності від вашої цільової аудиторії, що підвищує ефективність розсилки.
 • Тестування. Ми проводимо всеосяжний тест спаму і крос-електронної пошти, щоб переконатися, що ваша кампанія охопить максимально можливу аудиторію.
 • Управління відправкою. Ми налаштовуємо вашу кампанію для відправки автоматично в потрібний час.
 • Звітність. Ми надаємо набір всеосяжних звітів, які дозволяють відслідковувати хід вашої кампанії і її результати.

Як тільки ваша початкова кампанія буде відправлена, ми як і раніше будемо допомагати вам з кожною наступною відправкою з використанням існуючого шаблону або шаблонів, які ми створили.

Щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вашій кампанії по E-mail розсилці, зв’яжіться з нами сьогодні.

Зростання клієнтської бази даних

Успіх в E-mail маркетингу пов’язаний з кількістю і об’ємом. Ми не будемо намагатися вас обдурити – ви не отримаєте 90% одержувачів, які відкривають лист. Фактично, відсоток відкриттів 20% буде кращим очікуванням.

Однак дослідження продовжують показувати, що тут працює набагато більше, ніж просто відкриття листа. Послідовне відправлення повідомлень клієнтам нагадує про вас, навіть коли клієнт помічає вашу електронну пошту, але не потрудився її відкрити. Суть в тому, що багато продуктів та послуг не потрібні постійно … питання стає, коли клієнту потрібен ваш продукт або послуга.

Незважаючи на це, головна мета гри – збільшити базу даних клієнтів. Крім того, ви повинні прагнути до збільшення числа якісних клієнтів.

Щоб допомогти вам у цьому, InClick може запропонувати ряд рішень:

 • Створення та/або інтеграція існуючої бази даних клієнтів з вашим сайтом;
 • Процес розсилки новин на вашому веб-сайті, часто з деякою демографічною інформацією, щоб допомогти сегментувати базу даних клієнтів і цільові електронні листи певних груп;
 • Окремий процес вибору для ваших роздрібних магазинів, щоб ваші співробітники могли вводити імена та дані безпосередньо в вашу базу даних;
 • Впровадження процесу переходу по електронній пошті на вашу бізнес-сторінку Facebook через нову вкладку;

Ефективні умови

Для деяких компаній необхідно управляти відправками самостійно.

У цих випадках команда InClick може забезпечити початковий дизайн і створення шаблонів електронного листа. Потім, ви можете управляти своїм контентом в цьому шаблоні і управляти відправками в міру необхідності. Ви як і раніше отримуєте доступ до всіх засобів звітності, які ми надаємо нашим клієнтам повного обслуговування.

Якщо у вас є питання, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Є проект? Давайте його обговоримо ...

Приклади робіт