SMM Просування

[Inсlick] може допомогти вам у створенні стратегії просування в соціальних мережах і впровадженні корисного контенту на Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Google+, Google Business та інших.

З чого почати: Facebook, YouTube, Instagram?

Є буквально тисячі веб-сайтів в соціальних мережах, тому важко визначитися, з чого почати, і як визначити пріоритетність своїх ресурсів. Однак найчастіше для вашої компанії потрібно буде тільки розглянути «Велику четвірку» – Facebook, Instagram, Google Business і YouTube.

Визначення того, які соцмережі ви хочете створити для своєї компанії, залежить від безлічі факторів. Для великих корпорацій часто буває корисно мати все – сторінку у Facebook, обліковий запис Instagram, профіль компанії Google Business і канал YouTube. Проте, для невеликих підприємств часто має сенс підтримувати тільки 1 або 2 соціальні мережі.

Inсlick допоможе вам розробити стратегію, яка буде мати сенс для вашої компанії. Крім того, наша команда SMM маркетологів буде дивитися на те, чого ви б хотіли досягти в просторі соціальних мереж – мова йде не тільки про створення облікових записів і створення чудових профілів в соціальних мережах, а як соціальні мережі можуть бути використані, щоб підвищити дохід вашого бізнесу.

Зв’яжіться з нами сьогодні, і ми допоможемо вам розібратися в цьому!

У чому полягає SMM

Inсlick – це компанія, заснована на впровадженні бізнесу в мережу інтернет, і це необхідно і в області соціальних мереж. Отже, основна робота по SMM маркетингу – це зрозуміти вашу стратегію і розвивати її, або допомогти вам розробити нову, і впровадити її.

Просування в соціальних мережах від inClick

Чи знаєте ви, що 25% часу, проведеного онлайн в минулому році, було витрачено на соціальні мережі і сайти блогу? Насправді, українець відвідує сайти соціальних мереж більше, ніж сайти пошукових систем.

Щоб розвивати ваш бізнес в соціальних мережах ми пропонуємо:

  • Створення профілю компанії в FACEBOOK;

  • Створення каналу YOUTUBE;

  • Створення облікового запису в INSTAGRAM;

  • Створення та налагодження GOOGLE BUSSINES;

  • Вибір стратегії розвитку в соціальних мережах;

  • Налаштування реклами в соціальних мережах;

  • Ведення акаунтів;

  • Підбір і створення контенту.

Переваги роботи з нами

FACEBOOK для бізнесу

Ми створюємо добре налаштовані сторінки Facebook, що по суті може стати міні-сайтом для вашого бренду в Facebook.

GOOGLE BUSINESS - інформація про компанію

Сторінка GOOGLE BUSSINES дозволяє зареєструвати вашу компанію в пошуковій мережі GOOGLE і структурувати інформацію про компанію.

Канал YOUTUBE

Ви можете розміщувати відеоролики про компанію, ділитися корисними порадами зі своєї галузі і набирати нових клієнтів.

Акаунт в INSTAGRAM

Сторінка компанії в INSTAGRAM дозволяє вашим клієнтам краще дізнатися про вашу продукцію, послуги і про саму компанію.

FACEBOOK для бізнесу – сторінка FACEBOOK

Створення потужної сторінки Facebook набагато більше, ніж просто підписка на бізнес-сторінку і надання вашим клієнтам стіни, інформації про компанії та деяких фотографій. Ви повинні дати своїм клієнтам привід для повернення, корисну інформацію і здатність робити те, що вони можуть робити на вашому веб-сайті, з самого середовища Facebook.

YOUTUBE CHANNEL – якісний відеоконтент

Якщо ваш бізнес створює відеоконтент, або це потенційно буде в майбутньому, канал YouTube має сенс. Останнім часом YouTube дозволив розробникам створювати ретельно налаштовані канали YouTube, так що ваш бізнес може легко виділятися з натовпу. Команда Inсlick може допомогти в створенні каналу YouTube, який виходить далеко за рамки простих елементів управління дизайном, які YouTube дозволяє в стандартних настройках.

GOOGLE BUSSINES – інформація про компанію в GOOGLE

Сторінка GOOGLE BUSSINES дозволяє зареєструвати вашу компанію в пошуковій мережі GOOGLE і структурувати інформацію про компанію. Це дозволяє зв’язати ваш сайт з мережею GOOGLE, проставити мітки на GOOGLE картах, скласти схему проїзду. Також цей крок підвищує ранжування сайту в пошуковій системі і дає перевагу перед конкурентами.

INSTAGRAM – фото контент

Ви можете розширити наявне портфоліо ваших робіт, надати цікаву інформацію, яку не хочете розміщувати на сайті.

Майданчик INSTAGRAM може працювати навіть як торгова площадка для деяких видів бізнесу при правильному підході до викладення контенту. Якщо ж ваші послуги важко продавати через INSTAGRAM, то ця соціальна мережа послужить прекраснbv рекламним майданчиком для вашого бізнесу.

Стратегія соціальних мереж завжди повинна бути реалізована в контексті загальної стратегії просування сайту. Це дозволить зберегти сильну консистенцію бренду на різних платформах, але також дозволить заощадити час адміністрування та значно підвищити ефективність управління.

Inсlick може допомогти інтегрувати ваші платформи соціальних мереж з вашим сайтом, маркетингом електронної пошти та іншими засобами інтернет-маркетингу.

Є проект? Давайте його обговоримо ...

Приклади робіт